תזונה נכונה באירוע (Doctors)

הטיפ לחוגגים: ניתן לשמור על המשקל ולהקפיד על אכילה מודעת גם באירועים ומסיבות. כך תחגגו ללא קלוריות מיותרות

לא משמינים בחג (מגזין "את")

אי אפשר לעבור את תקופת החגים בלי להתייחס לשחקן הראשי: האוכל. קבלו 11 כללים שיעזרו לכם לשרוד את ארוחות החג עם מינימום קלוריות

דיאטה: הורדת משקל של חמישה ק"ג בקלות! (BeOK)

האם גם אתם הצבתם לעצמכם את מטרת הורדת משקל, ולאחר כמה ניסיונות כושלים הבנתם שהדבר יותר קשה ממה שחשבתם? אל תוותר! הורדת משקל פשוט דורשת שינוי קל (מאוד) בתפריט היומי.

השמנת ילדים: כך תתמודדו איתה (טבוריתון)

מספרם של הילדים עם עודף משקל הולך ועולה, והתחזיות הקודרות מזהירות מפני ירידה בתוחלת החיים של ילדינו, בצד מחלות רבות במהלך החיים. איזו תזונה תהיה טובה להם וממה כדאי להימנע?

לעבור את החגים בשלום (iCosmetics)

תקופת החגים בפתח, ועמה מגיעים המפגשים המשפחתיים, ההתאספויות סביב השולחן, הנסיעות המשותפות. בכולם מככב שחקן ראשי אחד – האוכל.

 

לאכול גפילטעפיש ולהישאר בחיים (הדרך למעלה)

גם בחגי תשרי בשנה שעברה נשבעתם לעצמכם שתאכלו רק עד לתחושת שובע, תמעיטו באכילת עוגות דבש, לא תאכלו כל אחת מהתוספות הרבות שלצד הבשר ובסופם של החגים מצאתם את עצמכם מחכים ליום כיפור הבא- רק כדי לצום? ליועצי התזונה של GO-ACTIVE יש טיפים לקראת ארוחות החג שישאירו אתכם שבעים- ורזים.

כמה אוכלים ככה מרזים (NRG)

לכל מי שרוצה להיות רזה ובריא, הסוד הוא לאכול, לאכול ולאכול. כמה? מינימום שלוש ארוחות ביום, מקסימום שש

דיאטה לאחר לידה (גניקולוגיה ובריאות האישה)

תזונה מאוזנת לאחר לידה חשובה הן לאם לילוד. באמצעות תזונה בריאה ניתן גם להשיל את הקילוגרמים העודפים שנותרו מההריון. להלן מספר טיפים מפי הדיאטנית שרון גבריאל שיסיעו לך לחזור לגינס הישן.

תוספי דיאטה: האם המוצרים להרזיה מזורזת באמת עובדים? (Ynet – מנטה)

הרזיה מהירה, ללא סבל או מאמץ, זה מה שמבטיחים יצרני תוספי הדיאטה. ואנחנו מתפתים, פותחים את הארנק ומפתחים ציפיות. מה באמת הסיכוי לרזות בעזרת תה, כמוסות ואבקות, מה הסכנות הכרוכות בשימוש בהם ואיך תוכלו לצמצם את הנזק

פרויקט מיוחד: איך להיות טבעוני בצורה בריאה (מוסף "זמנים בריאים", ידיעות אחרונות)

זוהי השנה של הטבעונות: מאורח חיים מוזר, היא הפכה לשילוב המנצח בין בריאות ואידיאולוגיה. האם היא באמת טובה לגוף? על מה צריך להקפיד? והאם זה מומלץ לילדים?

מגמות בצריכת סוכר (מכון תנובה למחקר)

האם צריכת הסוכרים הפשוטים נמצאת במגמת עליה? מהם המקורות העיקריים לסוכרים מוספים במזון? מיהם צרכני הסוכר העיקריים ומה מאפיין אותם? למה זה חשוב ומהן ההמלצות?

8 מיתוסים על כולסטרול (Eat Well – הפורטל לתזונה בריאה)

כולם יודעים שצריך לשים לב לרמת הכולסטרול בדם, אבל מה לגבי חרושת השמועות והמיתוסים אודות הכולסטרול הטוב, הכולסטרול הרע, מה מותר לאכול וממה יש להימנע? בחרנו להתמקד במספר משפטים נפוצים, לרדת לעומקם של הדברים ולהבין אחת ולתמיד כמה דברים אודות הכולסטרול.

איך לשמור על דיאטה וגזרה בחופשה? (Bello)

חזרתם מחופשה וגיליתם שהמכנסיים התכווצו? כנראה שהגזמתם עם אוכל ו"שטויות". הנה מספר טיפים לניהול חופשת קיץ בריאה בעצתה של שרון גבריאל, דיאטנית ראשית של מועדון הכושר GO ACTIVE

צמחים נגד צינון (ערוץ 7)

למעלה מ-200 וירוסים עשויים לגרום להתקררות. הווירוס גורם להידבקות כשהוא חודר לדרכי הנשימה וגורם לתגובה דלקתית היוצרת תסמינים מקומיים כמו נזלת, עיטושים, עיניים צורבות וכאב גרון, ותסמינים כלליים כמו חולשה, חום וכאבי שרירים.

האלכוהול של הלילה השומן של מחר (BWoman)

לצאת, לבלות, לשתות ולא לשכוח שהאלכוהול של היום הוא השומן של מחר…

לא משמינים בחג (מגזין "את")

אי אפשר לעבור את תקופת החגים בלי להתייחס לשחקן הראשי: האוכל. קבלו 11 כללים שיעזרו לכם לשרוד את ארוחות החג עם מינימום קלוריות