שרון גבריאל - דיאטנית קלינית

חגים

איך חוגגים בצורה מבוקרת, מבלי לסבול ומבלי לוותר על המאכלים האהובים? איך מתכוננים לצום יום כיפור? איך נמנעים מעצירות ומנפיחות בפסח? ואיך אלכוהול קשור לעלייה במשקל? לשימושכם מגוון מאמרים שיעזרו לכם לבחור נכון גם בחגים!

שרון גבריאל - דיאטנית קלינית

פעילות גופנית

איך מתחילים להיות פעילים? איך משלבים פעילות ספורטיבית בסדר יום עמוס, וחשוב מכך - מתמידים? אילו מאכלים מסייעים בבניית שריר? איך שומרים על מסת השריר שבנינו? לשימושכם מגוון מאמרים שיעזרו לכם לבחור להיכנס לכושר ולשמור עליו!

שרון גבריאל - דיאטנית קלינית

שמירה על משקל בחופשה

איך נופשים ונהנים מבלי להרחיב את היקף המכנסיים? האם אפשר ליהנות מחופשה כשמחוייבים לאורח חיים בריא? מה עושים כששבים לשגרה ומתמודדים עם הדכדוך? לשימושכם מגוון מאמרים שיעזרו לכם להיערך לחופשה הבאה שלכם!

שרון גבריאל - דיאטנית קלינית

שומנים בדם ומחלות לב וכלי דם

מחלות לב, מחלות כלי דם וכולסטרול: איך מלהטטים דרך גורמי הסיכון התורשתיים ובחירות באורח החיים? האם מזון ותוספי תזונה באמת יכולים לשנות את הערכים שלנו ולמנוע או לצמצם את התלות בתרופות? לשימושכם מגוון מאמרים שיעזרו לכם לנפץ מיתוסים נפוצים ולעלות על דרך האמת!

שרון גבריאל - דיאטנית קלינית

ירידה במשקל אחרי לידה​

איך משילים את המשקל העודף שנצבר במהלך ההיריון? איך מנחילים הרגלים בריאים בתקופה מרגשת ולחוצה? לשימושכן מגוון מאמרים שיעזרו לכן לקבל החלטות נכונות אחרי הלידה!

שרון גבריאל - דיאטנית קלינית

שונות

איך להוריד 5 ק"ג בשנה מבלי להתאמץ? מה הקשר בין השמנה בילדים ובבני נוער לבין חוסרים תזונתיים? איך "מבריאים" מתכונים אהובים? האם יש דבר כזה "דל קלוריות"? לשימושכם מגוון מאמרים בנושאים שונים שיעזרו לכם לקבל החלטות נכונות בכל מצב!