במסגרת תוכנית הרווחה בחברת היולט פקארד ישראל, העמדנו לרשות העובדים את האפשרות להצטרף לסדנת ההרזיה "דרך המלך" מטעם ביה"ח מאיר ואשר הועברה על ידי הדיאטנית שרון גבריאל. הסדנה הצליחה מעל למצופה ונפתחו שישה מחזורים במשך 15 חודשים. הצלחת הסדנה נבעה בראש ובראשונה בזכות שרון גבריאל, הדיאטנית שליוותה את הסדנה. שרון הפגינה מקצועיות רבה ושלטה בחומר התיאורטי. במסגרת הסדנה התקיימו הרצאות בנושאים מגוונים כגון: סוגי דיאטה למיניהם, אבות המזון, השפעתם על גוף האדם, הגוף שלנו, היכרות עם בדיקות כלליות, מחלות נפוצות בגיל ההתבגרות והטיפול בהן וכו'. ההרצאות שהעברו על ידה היו מעניינות ביותר ומשכו את משתתפי הסדנה להגיע ולהאזין להן. שרון מעודכנת בכל מוצר שיצא וגיוונה ככל שניתן את התפריטים שהוצעו. במקרים בהם עובדים נתקלו בבעיה כלשהי עם שיטת ההרזיה, מצאה שרון מיידית חלופות שיתאימו באופן אישי לאופיו, רצונו וצרכיו של העובד. אין ספק, כי הדרך נעימת ההליכות ואופייה החיובי של שרון תרמו להצלחה.
שרון גבריאל - דיאטנית קלינית
בשבילי להיות "בחוג דיאטה" זו הודאה בכישלון. מבחינתי, ההימצאות בקבוצה כזו היא התמודדות קשה כפליים: פעם אחת עם ההודאה ופעם שניה עם ההמון, ועל אף הקושי אני כאן. אני כאן, גם הודות לך שרון, שבדרכך החייכנית והאדיבה, התאמת לי וגם לקבוצה. לא עסקנו בענייני "מי אני , מה אני" דינמיקה קבוצתית או מתאים לי ככה או ככה, נוסח מפגשי הדיאטה של "לרדת בגדול" שם טוחנים עד דק לא רק אוכל דיאטטתי וספורט אלא גם מערכות יחסים. בדרכך העניינית והנעימה העברת לנו מידע, הסברת מקורות ותהליכים, לימדת דרכי התמודדות ונתת טיפים עניינייים. את פנית אל החלק הרציונאלי שלי התאים, על אף שדיאטה קשורה בעיקר לחלק הרגשי של האדם. תודה לך שרון, ותודה לכל הקבוצה ששמרה על קורקטיות בתוכה, שהיא חשובה במיוחד לחוג כזה בחברה הקיבוצית. מי ייתן ונשמור על הצלחתנו הקטנות למשך זמן ארוך ככל הניתן.
שרון גבריאל - דיאטנית קלינית
בחודש יוני 2006 הצענו לעובדי "מנורה מבטחים" להצטרף לסדנת הרזיה בהנחייתה של שרון גבריאל, אשר התקיימה במשרדי החברה. התגובות להצעה היו נלהבות! למרות שהעובדים הם שנושאים בעלות ההשתתפות בסדנא, התקיימו כבר שישה מחזורים. אני רואה זכות גדולה לכתוב בשיבחה של שרון גבריאל, שהיתה הרוח החיה והגורם המשמעותי ביותר בהצלחת המיזם. שרון הפגינה מקצועיות, סמכותיות לצד גישה תומכת וחיובית, נגישות וזמינות (הרבה מעבר לשעות הסדנא!!!), ובעיקר, הקרינה מאישיותה המקסימה. הסדנא כללה מגוון רחב ומעניין של הרצאות, אשר כוונו לכל משתתפי הסדנא, אולם כל משתתף זכה ליחס אישי, תוך התאמת תפריט דיאטה למידותיו ואישיותו. לסיכום, אני ממליץ בחום, הן על המיזם והן על סדנת ההרזיה בהנחייתה של שרון גבריאל!!!
שרון גבריאל - דיאטנית קלינית
במהלך 15 החודשים האחרונים התקיימה בחברתנו סדרה של 6 סדנאות הרזייה בהנחייתה של שרון גבריאל. ברצוננו לציין לשבח את שרון אשר ליוותה כל אחת ואחת מהסדנאות במקצועיות, סבלנות, סובלנות ובמיוחד חברות. שרון התמידה לתת את התמיכה הנכונה הן לקבוצה בכלל והן לכל אחד ואחת אישי בפרט. אנו ממליצים בחום על סדנת ההרזייה בהנחייתה של שרון גבריאל!
שרון גבריאל - דיאטנית קלינית
שרון מקצועית, אינטיליגנטית, והכי חשוב טובה במעשים ולא בדיבורים. ההבנה הרחבה שיש לשרון בתחום בנושא תזונה ואורח חיים נכון בשיתוף עם החוויה האישית והסיפור חיים שלה תורמים משמעותית להצלחה וסחיפה אחריה. נוצר חיבור מדהים בין שרון לבין אלבר. בתחילת התהליך הייינו כולנו סקפטים אך כבר בפגישה הראשונה שרון הקסימה אותנו וליוותה באמצעות טיפים חשובים. חשוב לציין ששרון היתה שם גם אחרי שעות הסדנא והיתה זמינה לכל הבנות בעת "משבר".
home client logo
הזמנו את שרון גבריאל להרצאה על תזונה נכונה, בדגש על תזונה במקום העבודה. העובדים מאוד חיכו להרצאה, ולא התאכזבו. הרצאתה של שרון הייתה מרתקת, העובדים יצאו ממנה עם הרבה תובנות ומחשבות ואף ביקשו הרצאה נוספת בסיום הפרוייקט. שרון נתנה הרבה טיפים טובים, התייחסה לשאלות, והאווירה כולה הייתה מאוד טובה. הפעילות הכללית אצלנו הייתה מאוד מאוד מוצלחת והרצאתה של שרון תרמה רבות לכך.
שרון גבריאל - דיאטנית קלינית
קשה להאמין שאנו נפרדים ממך... נכנסנו כאילו להרפתקאה קצרת מועד... והתאהבנו. בשקט שלך.. בחיוך במקצועיות.. באישיות המוארת והקורנת... לרדת במשקל, לאכול שפוי ולשמוח בלוק החדש... ולהתלהב מידיעותייך הרבות בכל פעם מחדש. שרון את אדירה ומיוחדת, בעלת מקצוע בשיעור קומה המשלבת אישיות עם מקצועיות ודוגמא אישית והכל בחיוך וברוח טובה. כיף לצעוד איתך בדרך הזו הגם שהיא ארוכה ארוכה.
שרון גבריאל - דיאטנית קלינית
שרון המופלאה בחן בהומור ובמקצועיות מדהימה הצליחה לייצר אווירה כל כך טובה שכל המחיצות נפלו, והמפגשים הופכים חגיגה של ממש, כשבכל אחד מהם משולב הרבה ידע מקצועי, הסברים מדעיים, עצות. אעיד על עצמי בתור שמנה מקצועית שהתרגלתי להתייחס אל הפחמימות כאוייבות אישיות לא פחות. בזכות ההדרכה המלומדת של שרון אני אוכלת אותן בשמחה וממשיכה לרזות. יודעת אנוכי שאנשים כמונו, שניסו דיאטות שונות ומשונות הרבה פעמים סקפטיים לגבי אפשרות זו או אחרת לסייע בדרך הכל כך ארוכה של שינוי אורחות החיים. יחד עם זאת כוחה של הקבוצה, בהנחיה כל כך מיוחדת ובעזרת הפיתוח שלכם מוכיחה ש"עוד לא אבדה תקוותנו".
שרון גבריאל - דיאטנית קלינית
השתחררתי מהצבא והרגשתי שאני צריכה לעשות שינוי גם פיזי וגם נפשי ממש לשנות גישה. הרמתי טלפון לשרון הדיאטנית, נרשמתי לחדר כושר ומנקודה זו חיי התחילו להשתנות. התחלתי לאכול בריא עם ארוחות מסודרות, חדר כושר לפחות פעמיים בשבוע. עם תמיכה וחיבוקים משרון ומהחברים עברתי את אחד השינויים הגדולים בחיי. ירדתי 20 ק"ג!!!משהו שפעם רק חלמתי עליו ואמרתי שבחיים אני לא אוכל לעשות אותו, קרה לי! התחלתי לחייך בלי שום סיבה, פשוט טוב לי. הכיף של לקום בבוקר ולקבל מאמא ומהחברים מחמאות שווה את כל התהליך.
יובל אפורי, בת 20, כפר סבא
קצרה היריעה מלמנות את סגולותיה ומעלותיה של שרון. בולטת ידיעתה המקצועית העמוקה והרחבה בנושא הדיאטה והמזון, בנוסף לזה האישיות שלה מקרינה תחושת בטחון להצלחה במשימה. היא נותנת תשומת לב אישית מיוחדת לכל משתתף על פי צרכיו. הגישה האישית שלה לאישתי, אשר לה בעיות חריגות שדרשו התעמקות והתייחסות מיוחדת הביאה, זו הפעם הראשונה, לתוצאות טובות מאד. מעל לכל זאת בולטת האכפתיות שלה שאפילו נתנה את מס' הטלפון הפרטי שלה לשעות דחק. ואת כל אלו עושה שרון בנועם הליכות, בחיוך ובאווירה נהדרת.
ד"ר אסא ממליץ
כשהתגבשה בי ההחלטה הנוכחית לעשות דיאטה, בניגוד להחלטות בעבר, זה נע מאהבה עצמית מאוד גדולה, החלטתי לעשות דיאטה למען עצמי בלבד. בחירת הדיאטה או המסגרת היתה לי קשה מאוד וידעתי שאני זקוקה להכוונה ואינני יכולה פשוט להחליט. חיפשתי מסגרת שלא תוריד מערכי כשמנה, ולא תגיד לי שברגע שאגיע למשקל היעד אהיה מאושרת ושחיי קודם היו רק אשליה של חיים. את התגשמות חלומותיו של כל אדם שרוצה להשיל ממשקלו. את לא מגיעה ממקום מתנשא, לא ממקום שופט, את שם לתמוך, להקשיב ולהציע. שיעורי התזונה זה הדבר כי חשוב שעברתי בחיי ואני שוקלת בחיוב ללכת ללמוד תזונה למען עצמי. דרך העברת הסדנאות היתה מרתקת, לא שפטת אותנו על מה אנחנו מכניסים לפה, הסברת לנו מה החיוניות בכל דבר ונתת לנו לבחור. אני מוכרחה להגיד לך שהמון בזכותך הצלחתי להשיל מעצמי כבר 30+ ממשקלי, ואני רק בחצי הדרך. אז אני רוצה להודות לך על שאת אוהבת אנשים, על זה שמעולם לא אמרת ששמן הוא פחות טוב, על זה שמעולם לא שפטת או ביקרת בשום צורה, על זה שאת בחורה מדהימה, חייכנית, תומכת וקשובה.
ל.ר., מנהלת פורום "יפות ושמנות" בתפוז
הגעתי אליך אחרי ניסיונות רבים כמעט בכל דיאטה אפשרית: שומרי משקל, מירי בלקין, דיאטת הזון וכו'. הגעתי אליך לפני מס' חודשים עם בדיקות דם לא טובות בלשון המעטה, שומנים בדם, 600 כולסטרול לא טוב, אנזימי כבד לא טובים וכו'. רופאת המשפחה המליצה לי להתחיל בדחיפות כדורים ולא נתנה לי סיכוי להוריד כאלו ערכים גבוהים. ביקשתי 3 חודשים לנסות ולהוריד את הערכים ע"י תזונה נכונה וישר חשבתי עליך בלי למצמץ. הזמן עבר, הורדתי במשקל, לקחתי בהמלצתך תוספי מזון ועשיתי שוב בדיקות דם שיצאו תקינות מאוד וכל הערכים האדומים התחלפו בירוקים. הטיפול האישי שלך האופטימיות והחיוך שלך אין להם תחליף. האס אמ אסים והמיילים שאני שולחת כשצצה לי שאלה נענים מס' דקות לאחר שליחתם. התפריט שהורכב לי הוא אישי ומותאם לי ולדברים שאני אוהבת. יש לי עוד כברת דרך עד למשקל היעד שהפעם אין לי כל צל של ספק שאגיע אליו וגם אצליח להתאזן ולשמור על ההשגים.
לימור ד'
לפני שנה הגעתי לשרון, הייתי מאוד סקפטית וכבר בפגישה הראשונה הודעתי לה שלא תבנה על זה שאני אגיע לפגישה השניה. אבל היה משהו מיוחד בקליניקה שלה, באווירה, בגישה, במבט, בחיוך - בה! בסוף הגעתי לפגישה השניה וגם לשלישית וגם לזו שאחריה... פעם בשבועיים במשך שנה - אפילו אני לא מאמינה שזה קרה! במהלך השנה הזו ירדתי 18 ק"ג במשקל. אין לי ספק שהעידוד והתמיכה והחיוך של שרון עזרו לי לאורך כל הדרך, במיוחד ברגעים הקשים (ויש כאלו). אם שרון הצליחה לעזור לי לעשות את השינוי, אין ספק שתצליח לעזור לכל אחד, בכל מצב!!!
הדס שקד